Menu

 

Petr Lejhanec – Ga–Lej

třída Míru 65
530 02 Pardubice
Česká republika

Tel.: +420 466 611 922
Fax: +420 466 611 923

Web: www.galej.cz
E-mail: info@galej.cz

Petr Lejhanec - GA - LEJ - netfirmy.czAutodoprava, nákladní doprava - netfirmy.cz

Petr Lejhanec – Ga – Lej » Profil společnosti

Profil společnosti

    Petr Lejhanec timepiecebuy.org - Ga -Lej je společností věnující se mezinárodní přepravě zboží již řadu let. Po tuto dobu společnost prošla vývojem a nasbírala mnoho cenných zkušeností. Tak jako každá vyvíjející se společnost, dovoluji si tvdit, že náš vývoj jde správným směrem a naše služby vůči Vám zákazníkům mají roustoucí trend co se kvality a šíře služeb týče.

    Našim cílem je zajisté uspokojit poptávku klientů, jak stávajících tak nových. To že naše společnost je schopna dosáhnout těchto cílů, může býti důkazem pokrytí poptávky německé společnosti, pro kterou se v rekordních měsících zajišťovala přeprava až 360 kamionových souprav za měsíc.

    Flotila společnosti je různorodá, tak abychom mohli pokrýt Vaše potřeby. To znamená, že máme plata, návěsy, soupravy, velkoobjemové soupravy. Spedice společnosti vykrývá náklady od 1t do 25t.

    Satelitní monitoring nám dává okamžitý přehled o Vašem nákladu, tzn. že přesně víme, kde se Váš náklad právě nachází. Na základě těchto přesných informací máme dokonalý přehled a realistickou představu o čase doručení nákladu v průběhu přepravy.

Pokud jste potencionálním novým klientem, rádi Vás přivítáme a poskytneme kvalitní servis tak jako klientům stávajícím, kterým bychom touto cestou rádi poděkovali a vyjádřili dík za projevenou náklonost ke společnosti, kterou projevují ve většině případů již několik let.
Tag Heuer Replica Watches replica rolex watches
replica watches  
 

Soubory ke stažení

Název Datum vložení Typ kB
2023-01-13 15.04 kB
 
E-Works

Copyright © 2008 Petr Lejhanec – Ga – Lej
Powered and created by E-WORKS.CZ | XHTML 1.0 | CSS 2